Představujeme vám PokerNews $20K PokerStars Freeroll

Představujeme vám PokerNews $20K PokerStars Freeroll 0001

Stáhněte si hernu PokerStars a připište si pořádnou porci peněz v PokerNews $20,000 PokerStars Freerollu!

PokerNews $20K PokerStars Freeroll je další exkluzivní akcí pro naše hráče, v níž mají v lednu šanci vyhrát kousek z $20,000 prize poolu.

Hrajte zdarma o $20,000

Tento fantastický freeroll zahájí rok 2012 stylově tak, jak si naši hráči zaslouží. Je určen jak těm stávajícím, tak těm nově registrovaným přes PokerNews.

Jak se do něj dostat? Kvalifikační období běží od 20. prosince do 27. ledna a cílem je nasbírat 45 VPP. Jak tedy sami vidíte, na sběr bodů je dostatečný hrnec času. Navíc 45 bodů není kdovíjak veliké číslo, naopak se dá nasbírat velice rychle. Samotný freeroll se bude hrát po skončení kvalifikačního období, to jest 31. ledna ve 20:00.

Pokud ještě nemáte účet na této herně, pak se vám bude lístek získávat ještě snadněji. Stačí si jen založit nový účet na PokerStars přes PokerNews a provést první vklad. V tu chvíli totiž nemusíte nahrát jediný bod, abyste si mohli zahrát náš freeroll. Lístek totiž dostanete zdarma.

PokerNews $20K PokerStars Freeroll

  • Datum: 31.1.
  • Čas: 20:00
  • Kvalifikační období: 20.12. – 27.1.
  • Existující hráči PokerNews: Nahrát 45 VPP
  • Noví PokerNews hráči: Provést první vklad
  • Prize Pool: $20,000

Pamatujte na to, že jako noví hráči máte nárok na 100% bonus na uvítanou do výše $600, stačí se jen registrovat s kódem "CZECHPOKERNEWS" a při vkladu nezapomenout zadat "STARS600" kód. Tím získáte přístup ke všem našim luxusním promo akcím včetně PokerNews $20K PokerStars Freerollu!

Máte s něčím problém? Neváhejte nás kontaktovat přes tento formulář, či přes Facebook.VÍCE PŘÍBĚHŮ

Other Stories