$15,000 Main Event Freeroll o Pas pro naše hráče na PokerStars

WSOP Freeroll

Právě odstartovala kvalifikace pro naši novou akci na PokerStars. Jedná se o $15,000 Main Event Freeroll o Pas a jediné co potřebujete, abyste si mohli zahrát je stáhnout si PokerStars a při registraci použít kód CZECHPOKERNEWS. Poté je třeba nahrát 75 bodů v období od 1. června do 26. června. Turnaj samotný se bude hrát 30. června ve 21:00.

2011 World Series of Poker je v plném proudu, což už zajisté víte díky našemu PokerNews Live Reportingu. Hernou, která se na WSOP podílí je PokerStars, no a byla by škoda nepřipravit k takové události nějakou tu akci pro naše věrné hráče.

Aby hráči, kteří se na PokerStars registrovali přes PokerNews, nelitovali svého rozhodnutí hrát právě přes nás, tak si je musíme hýčkat. Koncem června se hraje $15,000 Sunday Million Freeroll, který však již má uzavřené kvalifikační období. Ale koncem června se bude hrát ještě jeden freeroll, který vás dostane na WSOP Main Event!

30. červa/júna od 21:00 se bude hrát $15,000 Main Event Freeroll o Pas, kde si vítěz připíše $13,000 PokerStars Main Event Pas a dalších $2,000 si rozdělí nejlepší hráči v hotovosti.

Mrkněte na PokerStars

Abyste si mohli zahrát, je třeba si stáhnout PokerStars přes PokerNews, založit si účet s naším kódem "CZECHPOKERNEWS" a nahrát 75 VPP v období 1.-26. června/júna. Pokud již účet na této herně máte, pak si rovněž můžete zahrát, stačí jen nahrát potřebný počet bodů.

I když se 75 bodů může zdát jako velké číslo, tak věřte, že není. Je to méně jak $13 na raku. To je asi 250 hand na $1/$2 limit hold'emu, necelých 400 hand na $0.25/$0.50 no-limit hold'emu, či 13 $11 SNG turnajů.

,000 Main Event Freeroll o Pas pro naše hráče na PokerStars 101
Team PokerStars Pro a Main Event Šampión Jonathan Duhamel

O Main Event Pasu

Vítěz freerollu si odnese Pas v hodnotě $13,000, který může využít na následující Main Eventy:

  • World Series of Poker (WSOP)
  • PokerStars Caribbean Adventure (PCA)
  • European Poker Tour (EPT)
  • Latin American Poker Tour (LAPT)
  • Asia Pacific Poker Tour (APPT)

Mrkněte na PokerStars

V balíčku najdete peníze na buy-in, ubytování, cestu a další výdaje v celkové hodnotě $13,000. Jenom si musíte vybrat který turnaj bude tím pravým právě pro vás. Vyplatí se vám tedy hodit očko na EPT Londýn či 2012 PCA, neboť tyto turnaje jsou dražší než $13,000. Nicméně kdo by si vybral jiný turnaj, než událost roku v Mecce pokeru - WSOP Main Event v Las Vegas?

V červnu tedy na vás čeká $30,000 ve freerollech na PokerStars. To je slušná suma na to, že o ni mohou bojovat pouze hráči PokerNews. Stáhněte si proto PokerStars ještě dnes a nahrajte 75 VPP dříve než bude pozdě. Nezapomeňte však na registrační kód "CZECHPOKERNEWS", a na bonusový kód "STARS600" pro 100% bonus k prvnímu vkladu až do výše $600.

Mrkněte na recenzi herny PokerStars

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz či problém, neváhejte se na nás obrátit!

VÍCE PŘÍBĚHŮ

Other Stories