Finále rozvadovského IMOP Main Eventu bez Čechů

IMOP

V neděli 31. května 2015 ve 13:00 zasedlo v King’s Casinu v 165 zbylých hráčů ve druhém dni IMOP Main Eventu o garantovaných €100,000. Po dosažení 16 hráčů v Main Eventu se turnaj v půl dvanácté ukončil a přesunul se do finálové fáze. Finálový den se odehraje dnes 1. června ve 14:00. Chipleaderem Main Eventu je Siarhei Narozhny, který drží 2.235.000 v chipech.

Turnaj bude pokračovat s blindy 20.000/40.000 a ante 5.000. Průměrný stack činí 1.330.000 (33 BB). Levely potrvají 50 minut až do dosažení finálového stolu, kdy stoupnou na 60 minut.

IMOP Main Event Final Day

Left:16
Start :14:00

JménoPříjmeníNárodnostChipcountTableSeat
NarozhnySiarheiGermany2235000811
ScheiwillerLukasSwitzerland2010000818
LampicPrimožSlovenia1990000812
El KharraziAbdelkarimMorocco1400000814
BarthCarstenGermany1360000816
KnäbHartmutGermany860000815
VogelThomasGermany465000817
MüllerPeterAustria320000813
PopCatalinRomania1780000807
JoaMarkEstonia1735000805
KiyakTolga CanTurkey1725000808
FerraraAlessandroItaly1335000806
StephanStevenGermany1320000803
SedlácekMartinSlovakia1245000804
ButteroniFedericoItaly800000802
FallettaAngeloGermany685000801

VÍCE PŘÍBĚHŮ

Co si myslíte?