Blíží se spuštění PokerStars.eu

PokerStars License

Ve středu získala herna PokerStars licenci v Belgii, včera zase na Maltě a spolu s tím oznámila i spuštění www.PokerStars.eu, ze které budou moci těžit všechny státy v Evropě.

Detaily o nové stránce ještě nebyly zveřejněny, nicméně v nejbližších dnech tak herna určitě učiní. Už předem však avizovala, že nová stránka bude k potřebám hráčů v Evropě.

"Očekáváme, že získání licence na Maltě uspokojí potřeby našich hráčů v Evropě, jenž už delší dobu volají po získání výhod z této destinace - otázka daní - což je něco, pro co potřebujete licence zemí Evropské Unie," řekl Eric Hollreiser, mluvčí PokerStars.

Herna tak nyní vlastní licenci na Maltě, Belgii, Francii, Itálii, Estonsku Dánsku a Isle of Man.

"Získání licence pro online hraní je nelehký úkol," řekl Hollreiser a dodal: "Vyžaduje to značné prostředky a ochotu umožnit detailní kontrolu firemních praktik a postupů, které zkoumají žadatele pověření v důležitých oblastech, jako je integrita, zabezpečení a postoje k zodpovědnému hraní."

"Jsme rádi, že jsme se rozhodli k tomuto kroku, obzvláště když z toho plynou výhody pro naše hráče. Zejména, pokud jde o naše hráče, tak jsme přesvědčeni, že každá nová licence přinese benefity, díky kterým se bude hráčům u nás hrát pohodlně. Neznám společnost, jenž by byla licencována v tolika zemích, jako je případ PokerStars."

*Zdroj fotky: SunIslandTours.com.VÍCE PŘÍBĚHŮ

Other Stories