Dnes večer to rozjeďte na PokerStars!

Dnes večer to rozjeďte na PokerStars! 0001

Je tu středa večer, což znamená, že je v plánu další turnaj naší $9,000 PokerNews Ligy pro Střední Evropu. A tentokrát se bude hrát opravdová lahůdka!

Naši hráči už moc dobře vědí, že na herně PokerStars máme ty nejlepší nabídky a nejšťavnatější akce. Povětšinou jsou pouze pro naše hráče, nicméně občas uděláme výjimku a uspořádáme něco pro všechny. Příkladem akce pro úplně všechny hráče je i naše $9,000 Liga. Tu si totiž každou středu můžete zahrát absolutně každý.

Dnes večer se bude pokračovat $3.30 NL Heads-Up turnajem, což je oproti předchozím 6-maxům a full ringům trochu větší změna. I zde bude $100 added a i zde se budou rozdávat body do celkového žebříčku. Pokud si věříte právě v této disciplíně, pak si na sebe vsaďte divokou kartou a získejte až dvojnásobný počet bodů.

Nemáteli účet na PokerStars, pak si hernu stáhněte přes tento odkaz, registrujte se s kódem CZECHPOKERNEWS a vložte s kódem STARS600. Tím si zajistíte přístup ke všem našim akcím a i k bonusu 100% až do výše $600 na uvítanou.

Heslo do dnešního turnaje je PN330NLHU a ID je 450907894. Vše startuje již ve 21:00.

VÍCE PŘÍBĚHŮ

Other Stories