Další milník v cestě za 100 mld. handou zdolán - velmi zajímavým způsobem!

Další milník v cestě za 100 mld. handou zdolán - velmi zajímavým způsobem! 0001

Herna PokerStars se pomalu ale jistě blíží k cíli 100 mld. odehraných hand. V cestě za takto nádherným milníkem si připravila pár menších milníků, za jejichž zdolání čekala hráče nemalá odměna. Jedním z těchto milníků je i handa s číslem 70 mld. Ta byla odehrána ve čtvrtek v noci a díky ní si jeden šťastlivec připsal neuvěřitelných $70,000.

Vše se událo na stakes $0.25/$0.50 no-limit hold´em heads-up stole. Dva němečtí hráči byli nejprve informováni o tom, že daná handa bude mít pořadové číslo 70. mld a teprve poté se rozdaly karty. Oba dva poslali své $25 stacky doprostřed s vědomím, že jeden z nich odkráčí se $73,380, zatímco druhý si připíše "jen" $1,700.

Koenigskeba: {A-Spades}{J-Clubs}
DodgeUrOuts: {K-Diamonds}{5-Diamonds}

Board přinesl {A-Diamonds}{4-Clubs}{2-Spades}{K-Hearts}{6-Hearts} a s párem es si grandiózní výhru připsal "Koenigskeba".

Po této handě se však ukázalo, že tito dva hráči spolu spolupracovali s cílem tento milník pokořit. Metodou quick-fold se snažili zvýšit své šance na trefení tohoto milníku. Jelikož při foldnutí před flopem neplatili žádný rake, tak vlastně freerollovali o trefení této výroční handy.

To vyvolalo nemilou odezvu od ostatních hráčů, kteří se této promo akce účastnili. V pátek jsme tedy oslovili hernu PokerStars a požádali o vyjádření. Toto byla odpověď jež jsme obdrželi:

"Vítěz naší 70. mld handy spolupracoval s dalším hráčem a metodou "fast-folding" se snažili zvýšit své šance na natrefení milníku, což rozčílilo spousty dalších hráčů. Vše jsme pečlivě prostudovali a dospěli k závěru, že i když fast-foldování nepatří zrovna k nejčestnějším způsobům výhry v této promo akci, tak nijak neporušuje naše Obchodní podmínky. Z toho důvodu bude výhra vyplacena."

"Díky této situaci upravíme naše Obchodní podmínky, aby se situace při dalších milnících nemohla opakovat. V brzké době tak očekávejte více informací. Chceme všechny ujistit, že do příštího milníku, což bude ještě v rámci oslav 10. výročí herny, už bude vše pořešeno."

Herna PokerStars rozdává svým hráčům stovky a tisíce dolarů v rámci výročí svých 10. let. Díky tomu si například 18. prosince zahrajete výroční Sunday Million s garancí deseti milionů dolarů. Nemáte-li účet na této herně, založte si jej přes nás tím, že si hernu stáhnete přes tento odkaz a registrujete se s kódem CZECHPOKERNEWS. Tím získáte přístup k našim exkluzivním promo akcím, což jsou další tisíce dolarů měsíčně jen a jen pro vás. V tuto chvíli je to například $9,000 Liga.

Více na PokerStars Blogu

VÍCE PŘÍBĚHŮ

Other Stories