Divoký týden na PokerNews!

Divoký týden na PokerNews! 0001

Tento týden je na PokerNews přeplněn akcemi, no a jelikož byste v tom všem mohli mít zmatek a zapomenout, co se kde hraje, tak jsem pro vás připravila shrnující článek. Čeká nás celkem 5 turnajů a spousta freerollů! Tudíž vytáhněte diáře, jde se plánovat!

25.10.

Již dnes večer se hraje naše Liga na Carbon Pokeru. Jedná se o freezeout za $3.50, do jehož prize poolu jsme přidali $50. Opět se v něm rozdávají body, takže kdo si brousí zuby na Velké Finále o $10,200, musí jen hrát a sbírat. Turnaje se hrají 2x do týdne, takže příležitostí ještě budete mít více než dost.

Tento turnaj je otevřen pouze hráčům, kteří mají účet na Carbon Pokeru založený přes PokerNews. Pokud tedy na této herně účet nemáte, stáhněte si ji přes tento odkaz a nezapomeňte na kód POKERNEWS. Rovněž zde máte 150% bonus k prvnímu vkladu až do výše $750.

26.10.

Středa se ponese rovněž ve znamení Ligy, nicméně tentokrát se bude ligovat na PokerStars. V rozvrhu je PL 6-max za $4.40, do jehož prize poolu přidáváme $100. I zde se hraje na body a to kvůli lákavému $9,000 Finále pro nejlepších 27 hráčů. Turnaj je chráněný heslem a to je ve znění PL6MAXPN.

Tento turnaj je otevřen úplně všem hráčům a to bez ohledu na to, odkud se registrovali. Pokud ale účet na této herně ještě nemáte, pak si hernu stáhněte přes tento odkaz a založte si nový účet s kódem CZECHPOKERNEWS. Dostanete tak přístup ke všem našim lákavým akcím exkluzivním pro naše hráče, kterým není lehké konkurovat.

28.10.

Pátek bude přímo nabitý akcí. V plánu je jeden turnaj na PokerStars, jeden na Carbonu a jeden na Poker770.

Herna PokerStars tentokrát přivítá všechny milovníky nových Time Tourneys a to naším speciálním turnaje PokerNews Countdown Satellite, z jehož názvu je jasně vidět, že se jedná o satelit do sobotního Saturday Countdownu. Tento satelit s buy-inem $2.20 je otevřen úplně všem hráčům, bez ohledu na to, odkud si založili účet. Rozdávat se v něm bude 100 lístků do sobotního klání a je na heslo POKERNEWS.

Rovněž je v plánu další turnaj Carbon Ligy a to $6 freezeout se $100 added do prize poolu. V něm se rozdává dvojnásobný počet bodů, proto kdo ještě nemáte dostatečný počet, zapište si jej do kalendáře. Je opět jen pro naše hráče, tudíž pokud máte účet odjinud, pak na tuto akci budete muset zapomenout.

No a poslední turnaj je je náš notně propagovaný $25,000 GTD PokerNews Showdown na Poker770. Je rovněž otevřen všem hráčům bez ohledu na to, odkud se registrovali. Buy-in činí $7.70 a pokud se vám to zdá příliš, pak využijte některý z našich satelitů, či freerollů, které běží každý den až do pátku. Pokud ještě nemáte účet na této herně, pak si ji stáhněte přes tento odkaz a zaregistrujte si jeden. Při vkladu nezapomeňte na kód PKRNEWSCZ a rovněž využijte náš speciální bonus 200% až do výše $1,000 k prvnímu vkladu.

 HernaBuy-inPrize poolČasKvalifikační požadavkyPro Koho
25.10.Carbon Poker$3+$0.60$5019:00žádné kvalifikační požadavkyPro nové i již registrované hráče Klubu PokerNews
26.10.PokerStars$4+$0.40$10021:0 0heslo PL6MAXPNPro všechny
28.10.Carbon Poker$5+$1$10019:00žádné kvalifikační požadavkyPro nové i již registrované hráče Klubu PokerNews
28.10.PokerStars$2+$0.20100 lístků21:00heslo POKERNEWSPro všechny
28.10.Poker770$7+$0.70$25,000 GTD21:00žádné kvalifikační požadavkyPro všechny

VÍCE PŘÍBĚHŮ

Other Stories