PokerNews Liga

PokerNews Liga 0001

Vítejte v PokerNews Lize, která momentálně běží na nejpopulárnější pokerové hrací místnosti – na PokerStars.

Kromě vysokých finančních cen můžete vyhrát balíček oceněný na $10,000 na nejvýznamnější evropský turnaj - 2009 European Poker Tour (EPT).

Zúčastněte se série $11 turnajů běžících každý týden a probojujte se žebříčkem nahoru. Vítěz si odnese 2009 EPT balíček oceněný na $10,000. Prvních padesát hráčů v pořadí si navíc odnese hotovost. Přečtěte si naše Obchodní podmínky pro všechny detaily.

Akce se koná od 3. srpna do 23. listopadu. Liga se skládá z $10+$1 turnajů, které začínají každé pondělí vždy od 20:00 GMT+1 následovně:

21, 28 září

5, 12, 19, 26 říjen

2, 9, 16, 23 listopad

Freerolly začínají v 17:00 GMT+1 a obsahují lístky do $11 turnajů hraných ve stejný den. Tyhle freerolly garantují 9 lístků do $11 turnajů.

Nejlepších 50 hráčů si odnese garantované ceny, na vítěze čeká 1 EPT balíček oceněný na $10,000, plus $400 v hotovosti. Balíček lze použít pouze v šesté sezóně European Poker Tour (EPT), kromě Bahamas a Monte Carlo akcí.

Všechny naše akce mají následující Obchodní podmínky:

  • Balíčky nemohou být prodány/převedeny/vyměněny za peníze. Pokud vítěz nebude schopen využít balíček, automaticky ho získá druhý v pořadí.
  • PokerNews se pokusí všemi způsoby zkontaktovat vítěze přes email a telefon (pokud nedostaneme odpověď na email). Pokud se ale PokerNews/PokerStars nepodaří kontakt s vítězem v určitém čase, balíček bude nabídnut následujícímu v pořadí na základě rozhodnutí PokerNews & PokerStars Managementu.
  • Rozhodnutí PokerNews Managementu je konečné a nelze ho jakkoliv zvrátit.

Naléhavě vám doporučujeme přečíst si před účastí naše obchodní podmínky.

VÍCE PŘÍBĚHŮ

Other Stories