'PAhrRK' vítězí ve Full Tilt $1.5 Million Guarantee

'PAhrRK' vítězí ve Full Tilt $1.5 Million Guarantee 0001

V rámci oslav pátého roku existence Full Tilt Pokeru se tenhle víkend rozběhl $1.5 Million Guarantee turnaj. 3315 účastníků si to rozdalo o celkový bank $296,775. Mezi známými hráči, kteří to ale nedotáhli až na vrchol, můžeme jmenovat marlina5555 na 12. místě ($15,912), Briana "ZBTHortona" Hortona na 14. místě ($11,768), Steva "StevoL_7" Leonarda na 41. místě ($3,895) a Paual Wasicka na 51. místě ($3,066). Navzdory nejmenšímu počtu chipů u finálového stolu se podařilo zvítězit hráči s nickem PAhrRK, který tak pro sebe ukořistil šestimístnou peněžní cenu v dolarech. Pozice jednotlivých hráčů u finálového stolu byly následující:

Jason "TheMasterJ33" Dewitt – 1,273,832

DiGiTaLDeMoN opustil finálovou squadru jako první při blindech 40,000/80,000/10,000, když šel all-in z under the gun za 1,316,339. Ukázal {j-Clubs}{j-Spades} ale PAhrRK měl {q-Spades}{q-Hearts}. Na stůl nepřišlo nic, co by mohlo DiGiTaLDeMoNovi pomoci a rozloučil se tak s turnajem na devátém místě, za které bral $22,210.

Přesuňme se nyní v turnaji o něco dále. Philbort sice vyřadil sám jednoho hráče, ale hned potom se sám stal další obětí turnaje. Při blindech 80,000/160,000/20,000 se dostal do problémů a nakonec dal push s {k-Clubs}{2-Spades} proti PAhrRKovým {k-Diamonds}{5-Hearts}. Společnými kartami byli {4-Hearts}{2-Hearts}{8-Hearts}{q-Diamonds}{3-Hearts} a PAhrRKovi přišla barva. Philbort si na pátém místě odnesl $68,786. Sweepybreedy vypadl hned po něm, když dorovnal {q-Hearts}{j-Clubs} proti {a-Spades}{7-Spades} Charlese "HellaStacks_" Leeho. Lee si flonul dva páry a sweepybreedy se musel spokojit se čtvrtým místem a $91,991.

Charles "HellaStacks_" Lee nicméně vypadl třetí, když většinu svých chipů odevzdal PAhrRKovi, když jeho barva s dámou nporazila barvu s králem soupeře. Se zbytkem chipů šel pak all-in s {a-Clubs}{9-Clubs} proti PAhrRKovým {k-Spades}{q-Clubs}. Na stůl postupně přišlo {k-Diamonds}{k-Clubs}{a-Spades}{2-Spades}{10-Diamonds} a Lee končí na třetím místě s $117,682.

Heads-up skončil záhy na to. PAhrRK s {k-Spades}{10-Hearts} vyhrál další flip proti blarkinovu {a-Diamonds}{9-Clubs}. Karty na stole {k-Diamonds}{3-Clubs}{4-Hearts}{10-Spades}{9-Hearts} daly PAhrRkovi dva páry a vítězství v turnaji. Blarkin skončil druhý s cenou $180,667. Vítěz Full Tilt $1.5 Million Guarantee si odnáší $296,775.