Nový $12000 WSOP Freeroll a $1000 měsíční freeroll na Everest Poker

Nový $12000 WSOP Freeroll a $1000 měsíční freeroll na Everest Poker 0001

Na PokerNews se snažíme získat ty nejlepší možné dealy pro naše hráče. Na Everest Poker jsme tak teď pro naše hráče našli ne jeden, ale dva freerolly, kterých se mohou zůčastnit. Nejprve je tu vaše šance zůčastnit se mejdanu roku= WSOP 2007! Everest Poker hostí freeroll o účast na WSOP v hodnotě $12000 pro členy Týmu PokerNews! Akce začíná v pátek 11. května ve 20.00 GMT.

Jeden šťastlivec vyhraje balíček, který zahrnuje vstup do hlavního turnaje WSOP ($10000) a výdaje na cestu a ubytování ($2000). Vítěz se také stane členem Týmu PokerNews a získá další dárky od PokerNews, pozvánky na akce týmu a jeho přátelé budou moci sledovat jeho postup na blogu. Pro účast v tomto skvělém freerollu si stačí stáhnout Everest Poker přes naší stránku a zaregistrovat si nový účet. Pak už jen stačí kliknout na bonusovou sekci a zadat "PNEWSWSWOP".

Pak už jen provedete vklad a budete automatickz přihlášeni do turnaje. Ten se v lobby zobrazí měsíc před začátkem turnaje. Pro ty, kteří už se na Everest Poker přihlásili přes PokerNews- můžete se zůčastnit také, stačí použít tento bonusový kód. Turnaje se nemůžou zůčastnit ti, kteří mají účet u Everest Poker, ale nestáhli si aplikaci přes PokerNews. Pokud jste na Everest Pokeru noví- máme pro vás další skvělý bonus.

Každého osmého v měsíci v 20. hodin GMTse na Everest Poker hraje skvělý $1000 freeroll Zůčastnit se může každý, kdo se na stránku přihlásí přes PokerNews a v měsíci před začátkem turnaje vloží na svůj účet peníze. Pokud nemáte u Everest Poker účet, můžete si jej právě teď založit. Stáhněte si jej přes PokerNews a vložte bonusový kód PN1K0508 a budete rovnou přihlášeni do $1000 freerollu, který začne 8. května v 20. hodin GMT.

A k tomu stále můžete vstoupit i do našeho $12000 WSOP freerollu! Rozdáváme $300000 ZDARMA ve WSOP balíčcích, plus máme další freerollz o cash! Více info na stránce PokerNews Freerolls, kde najdete všechny naše skvélé turnaje! Pozn. redakce: Chystá se Avalanche. Kvalifikace na turnaj s garancí $1 000 000 už dnes na Everest Poker.

VÍCE PŘÍBĚHŮ

Co si myslíte?